Vanzare Directa

ELECTRICIAN / TEHNICIAN instalator de retele electrice si de curenti slabi in Bucuresti

PRET: 1 RON
Vizualizări 686
14.04.2024
Proprietar
PRET: 1 RON -14.04.2024

Oferte si Cereri de Munca

Ingineri - Meseriasi - Constructori

Electricieni si specialisti sisteme securitate

Descriere

Angajam  ELECTRICIENI si / sau TEHNICIENI instalatorI de retele electrice si date-voce in spatii interioare de birouri BUCURESTI pentru a se alatura echipei noastre.

Daca sti ca ai experienta in executia si punerea in functiune de instalatii electrice de joasa tensiune si/sau instalatii de curenti slabi sau cablare structurata voce-date ai lucrat in telecomunicatii;
Ai deja studii in domeniul electric si vrei sa te specializezi si pe instalarea echipamentelor de comunicatii voce-date;

Atunci nu mai sta pe ganduri contacteaza-ne si vino la interviu.
Daca mai ai un prieten in cautarea unui loc de munca, adu-l cu tine la interviu sau trimite-i informatia. Sigur iti va multumi!

Nu uita sa ne trimiti CV-ul tau pe:

e-mail: management@coril.ro

Telefon: 0737717717

Detalii despre job si alte raspunsuri va dam la telefon.
Salariul se va agreea de comun acord.

Suna acum!

VREI SA STII DESPRE NOI ?

CORiL este o companie cu 26 ani de activitate si experienta in Romania avand o prezenta constanta si puternica pe piata integratorilor de sisteme de date-voce si electrice pentru spatii de birouri, spatii comerciale, spatii industriale, telecomunicatii si data-center.

CA SA TE ALATURI ECHIPEI NOASTRE TREBUIE SA AI :

•  experienta anterioara in domeniu minim un an;

•  cunostinte tehnice privind modul de executie al sarcinilor;

•  o diploma de calificare sau certificari;;

•  sa-ti placa sa inveti lucruri noi;

CE TE ASTEAPTA DACA TE ALATURI NOUA?

• Contract de munca full time;

• Castiguri in functie de performanta peste media altor angajatori;

• Ore suplimentare platite corespunzator, beneficii si bonusari;

• Diurna pentru zilele cu deplasari;

• Transport cu masina de serviciu;

• Mediu de lucru placut intr-o echipa tanara;

• Posibilitatea de a evolua in cadrul firmei;

• Policalificare, atestate si certificari ANRE, ARTS, LAN etc;

• Dotari cu scule si echipamente specifice;

• Sansa de a lucra cu echipamente de ultima generatie in domeniu;

CATEVA DETALII SI CERINTE DESPRE POSTUL DE:

-ELECTRICIAN / TEHNICIAN instalator de retele electrice si retele de curenti slabi in spatii interioare de birouri in Bucuresti;

DESCRIEREA POSTULUI:

• Instaleaza toate tipurile de cabluri si accesorii pentru retelele electrice de joasa tensiune 250V/380V si pentru sistemele de curenti slabi;

• Monteaza si pune in functiune echipamente si aparatajul electric alcatuit din prize electrice, intrerupatoare, corpuri de iluminat, doze de legatura;

• Efectueaza conexunile electrice in tablourile de joasa tensiune, panouri electrice de distributie si de conexiuni curenti slabi cat si alte dispozitive electrice;

• Transpune corect in practica planurile si schemele electrice;

• Masoara testeaza si certifica cu ajutorul aparaturii din dotare echipamentele si retelele instalate;

• Aplica corect si prompt legile si normele de munca specifice, respecta normele de protectie a muncii;

CONDITIILE DE MUNCA:

 • Activitatea se desfasoara in Bucuresti, in cladiri de birouri, spatii industriale, spatii comerciale;

• Programul de lucru este de luni pana vineri;

• Ritmul muncii este unul dinamic si antrenant, necesita flexibiliate si putere de organizare pentru incadrare in termene-limita;

• Activitatea este planificata in functie de prioritatile aparute pe fiecare proiect;

• Activitatea se desfasoara in echipa tanara, dinamica si cu experienta, in conditii de munca profesionala cu dotari si scule individuale specifice activitatii si echipamente de protectia muncii;

Puteti aplica la acest job pe :

- email: management@coril.ro

sau pe

- whatsapp 0737 717 717

Contactati-ne!

Vanzator

S.C. CORIL IMPORT EXPORT S.R.L.

Proprietar

Pe site din ian. 2022

PRET: 1 RON

Bucuresti, Sector 2

Recenzii
0 Recenzii de afisat