Vanzare Directa

Angajăm urgent proiectant mobilier

PRET: 4000 RON
Vizualizări 438
11.04.2024
Proprietar
PRET: 4000 RON -11.04.2024

Oferte si Cereri de Munca

Descriere

Angajăm urgent proiectant mobilier .

Căutăm colaborator sau angajat full time, in judetul Constanta.

Pentru orice informație, sunați la nr. de telefon din anunț.

Salariul se discuta la interviu.

Cerințe:

- experiență în măsurători de execuție mobilier

- creativ/inovativ

- experiență în domeniul mobilierului

- atitudine pozitivă/proactiv

- abilități de lucru în echipa

- cunoștințe solide de proiectare mobilier (materiale, prelucrări posibile pe utilaje specifice industriei, feronerie și sisteme actuale

- capabil să realizeze desene de producție cu detalii de execuție, fișe de materiale

Descrierea jobului

- este atent la cerințele clientului și găsește soluția tehnică cea mai potrivită.

- desenează și proiecteză în programele specifice conform măsurătorilor și dorințelor clientului.

- lansarea proiectelor în fabricație și urmărirea derulării acestora.

- verifică periodic termenul de execuție și încadrarea în termen a lucrărilor.

- găsește soluții în remedierea situațiilor neprevăzute.

- abordarea unei atitudini în măsura promovării companiei.

- păstrează confidențialitatea informațiilor legate de firmă.

- preluarea comenzilor de mobilier

- consilierea clienților pentru relizarea mobilierului

- concepe în format 3D(randari) proiectele de mobilier pe baza discuțiilor cu clienții;

- identifica și propune accesoriile pentru mobilier.

- realizează randari cu produsele, materialele și finisajele alese

- finalizează proiectele în baza măsurătorilor și necesităților clienților cu definirea detaliilor și informează clientul cu privire la modificările apărute.

Vanzator

Alexandra

Proprietar

Pe site din ian. 2023

Constanța, Constanța

Recenzii
0 Recenzii de afisat