Zapp Ads :

Min: Max:

Toate anunțurile

Licitație

Vand casa in Orastie

Proprietar

Orăștie
05.05.2026 3272

70.000 EUR
Licitație

Apartament cu 4 camere in Dumbravita

Proprietar

Dumbrăvița
05.05.2026 1742

900 EUR
Vânzare Directa

Vand casa central Cisnadie

persoana fizica

Cisnădie
05.05.2026 5030

270.000 EUR
Licitație

Se închiriază Vila D+P+1 strada Trivale...

Proprietar

Sector 4
05.05.2026 2876

7.422 EUR
Licitație

Casa deosebita cu sase camere Harman

Proprietar

Hărman
05.05.2026 5775

274.900 EUR
Licitație

Inchiriere vila Pipera | Porche Nord | R...

Proprietar

Baciu
05.05.2026 5497

1.500 EUR
Licitație

Spatiu birouri, 70 mp, bloc nou

Proprietar

Sânandrei
05.05.2026 5894

580 EUR
Licitație

Apartament/birouri 250 mp, zona Balces...

Proprietar

Nițchidorf
05.05.2026 5452

2.250 EUR
Vânzare Directa

doua case an curte teren 2000m sat izvoa...

jack

Izvoare
05.05.2026 5495

16.000 EUR
Licitație

Casa tip vila la 5 minute de piata Victo...

Proprietar

Sector 5
05.05.2026 3680

280.000 EUR
Licitație

ULTIMELE Vile la cheie, cu utilități, mu...

Proprietar

Năsăud
05.05.2026 2308

198.000 EUR
Licitație

Pensiune de vanzare in Bran-Sohodol

Proprietar

Pojejena
05.05.2026 3444

334.990 EUR
Licitație

DUPLEX ULTRACENTRAL

Proprietar

Ardusat
05.05.2026 3693

490.000 EUR
Licitație

Pipera - Iancu Nicolae - Vila moderna, l...

Proprietar

Glina
05.05.2026 2680

24.753 EUR
Licitație

Vindem Pensiune Turistica pe Valea Praho...

SC PENSIUNEA MARIA PREDEA...

Predeal
05.05.2026 4540

450.000 EUR
Licitație

Casa , 5 camere , 115 mp , giroc , 3 bai...

Proprietar

Timișoara
05.05.2026 3907

135.000 EUR
Vânzare Directa

Casa cu piscina Cheile Nerei

Proprietar

Ciclova Română
05.05.2026 1271

169.000 EUR
Licitație

Vand apartment Cu trei camere,baie,bucat...

Proprietar

Gurahonț
05.05.2026 3992

73.000 EUR
Licitație

Casă P+M plus spațiu comercial

Proprietar

Valu lui Traian
05.05.2026 1617

140.000 EUR
Licitație

Garsoniera Decomandata, Predare Rapida,...

Proprietar

Bârza
04.05.2026 4221

52.000 EUR
Licitație

Apartament cu 3 camere, Zona Traian

Proprietar

Comloșu Mare
04.05.2026 1440

51.000 EUR
Licitație

Casă de vânzare Sântandrei zona Profi

Proprietar

Sântandrei
04.05.2026 1862

836.225 EUR
Vânzare Directa

Vand Casa

Proprietar

Timișoara
04.05.2026 395

18.000 EUR
Licitație

Oferim spre inchiriere casa central cu g...

Proprietar

Ciumeghiu
04.05.2026 2853

780 EUR
Licitație

Duplex cu 4 camere, despartit prin garaj...

Proprietar

Săcălaz
04.05.2026 3503

153.990 EUR
Vânzare Directa

Casa de vânzare

Proprietar

Cluj-Napoca
04.05.2026 1043

50 EUR
Licitație

Cazare echipe muncitori Brasov

Proprietar

Brașov
04.05.2026 2413

24 EUR
Licitație

Oferim spre inchiriere, casa individuala...

Proprietar

Giroc
04.05.2026 3948

5.680 EUR
Licitație

Inchiriez cabana 28 adulti+2 copii

Proprietar

Avrig
04.05.2026 4749

2.000 EUR
Vânzare Directa

Casă la curte – Direct proprietar Giuleș...

Proprietar

Sector 6
04.05.2026 319

187.000 EUR
Licitație

Se vinde URGENT Casa Dudestii Vechi

Proprietar

Dudeștii Vechi
04.05.2026 418

18.000 EUR
Licitație

Apartament ultracentral la curte, 2 came...

Proprietar

Solonț
04.05.2026 5641

74.900 EUR
Licitație

Cazare la Pensiunea Coca Baile Felix

Proprietar

Sânmartin
04.05.2026 1736

120 EUR
Licitație

Imobil de vanzare

Proprietar

Hârsești
04.05.2026 101

493 EUR
Licitație

Vand apartament plus curte proprietate

Proprietar

Sector 3
04.05.2026 1351

130.000 EUR
Licitație

Vand casa

Proprietar

Turnu Măgurele
04.05.2026 2965

49.392 EUR
Licitație

Proprietar vinde Vila de Lux Domnesti...

Proprietar

Domnești
04.05.2026 3284

245.000 EUR
Licitație

Casa la 50 m de metrou Jiului

Proprietar

Sector 6
04.05.2026 637

987.843 EUR
Licitație

Casa singur în curte Harman

Proprietar

Nușeni
04.05.2026 604

575 EUR
Licitație

Apartament cu 4 camere in Dumbravita

Proprietar

Dumbrăvița
04.05.2026 3642

900 EUR
Licitație

Casa Giroc

Proprietar

Timișoara
04.05.2026 5832

469.227 EUR
Licitație

CASA VARIAS

Proprietar

Variaș
04.05.2026 4161

75.000 EUR
Licitație

Casa de vanzare Domnesti

Proprietar

Broscăuți
04.05.2026 3751

77.000 EUR
Licitație

Apartament in Imobil Istoric Iosefin eta...

Proprietar

Ciacova
04.05.2026 4370

95.000 EUR
Licitație

Casa in zona Semicentrala(peste linie)

Proprietar

Căpâlnița
04.05.2026 200

141.559 EUR
Licitație

Casa de vânzare - tip vile înșiruite

Proprietar

Faraoani
04.05.2026 2393

150.000 EUR
Vânzare Directa

Vând imobil cu 3case in curte cu gradi...

Proprietar

Bonțida
04.05.2026 3534

165.000 EUR
Vânzare Directa

Casă de vanzare la curte

Proprietar

Sinești
04.05.2026 3855

55 EUR
Vânzare Directa

Apartament 3 camere -proprietar

Proprietar

Giroc
04.05.2026 6115

122.000 EUR
Vânzare Directa

vand casa Petresti Dambovita

Proprietar

Petrești
04.05.2026 747

72.000 EUR
Licitație

Casă modernă str.Călugărului. Preț 850 e...

Proprietar

Doicești
04.05.2026 5512

850 EUR
Licitație

Magurele-Gardena Residence vila de inchi...

Proprietar

Banloc
04.05.2026 1503

797 EUR
Licitație

Casa 3 camere, S- 120 mp, mobilata, util...

Proprietar

Călinești-Oaș
04.05.2026 295

1.400 EUR
Licitație

Unirii - Matei Basarab 35 camere, P+M (1...

Proprietar

Sector 4
04.05.2026 1070