Zapp Ads :

Min: Max:

Toate anunțurile

Licitație

Apartament 2 camere Ansamblu deosebit

Proprietar

Năruja
08.05.2026 2176

75.900 EUR
Licitație

Apartamentul cu o suprafata de 70m

Proprietar

Piatra Neamț
08.05.2026 2147

423.993 EUR
Licitație

închiriez hala si teren la DN2D in Barse...

Proprietar

Măicănești
08.05.2026 1729

100 EUR
Licitație

PROPRIETAR,inchiriez,la studenti(e), gar...

Proprietar

Timișoara
08.05.2026 3803

493 RON
Licitație

BMW X3 2.0d

Proprietar

Cochirleanca
08.05.2026 289

31.306 EUR
Licitație

Cadou pentru sotie/iubita cana papusa ha...

Proprietar

Constanța
08.05.2026 225

130 RON
Licitație

Peugeot 207 , 1 6 benzina impecabil, rec...

Proprietar

Deva
08.05.2026 2317

2.750 EUR
Licitație

Mercedes-Benz GLE Coupe 400 d 4MATIC

Proprietar

Sector 6
08.05.2026 611

488.080 EUR
Licitație

PROPUNERE SPATIU COMERCIAL ZONA DN1 CORB...

Proprietar

Corbeanca
08.05.2026 1956

98 EUR
Licitație

Skoda Octavia Combi Diesel 1.6 TDI DSG

Proprietar

Izvoru Crișului
08.05.2026 5005

62.608 EUR
Licitație

Oltenitei-Primarie- Central- Garsoniere...

Proprietar

Fântânele
08.05.2026 2439

28.000 EUR
Licitație

Vile de calitate superioara, foarte rezi...

Proprietar

Chiajna
08.05.2026 6079

638.454 EUR
Licitație

Casa de vanzare, Husi, Vaslui, cartier D...

Proprietar

Husi
08.05.2026 435

271.158 EUR
Licitație

Apartament 2 camere in Turnisor, terasa...

Proprietar

Vitănești
08.05.2026 4345

93.000 EUR
Licitație

TEREN INTRAVILAN DE VÂNZARE

Proprietar

Tiha Bârgăului
08.05.2026 2139

108.463 EUR
Vânzare Directa

Vand apartament cu 3 camere pe Dambu Pie...

Bancnoteshop

Târgu Mureș
08.05.2026 4123

82 EUR
Vânzare Directa

Ofer

Premium Home Renovațions

Baia Mare
08.05.2026 1367

250 RON
Vânzare Directa

Volkswagen Touran R line 2.0 tdi 7 locur...

Proprietar

Dej
08.05.2026 6347

14.950 RON
Licitație

Apartament | 2 camere | Pipera | New Poi...

Proprietar

Balc
08.05.2026 1103

110.000 EUR
Licitație

Nissan Qashqai+2 +2 1.5 dCi 2WD

Proprietar

Iancu Jianu
08.05.2026 2178

53.985 EUR
Licitație

Vand apartament cu 3 camere str. Zizinul...

Proprietar

Geaca
08.05.2026 571

73.000 EUR
Licitație

Pentru inchiriat vila de lux la munte

Proprietar

Uda
08.05.2026 3655

9.367 EUR
Licitație

Vila de lux in triplex, la cheie,complet...

Proprietar

Valea Lupului
08.05.2026 1202

640.920 EUR
Vânzare Directa

Renault Megane 3 1.5 dci 110cp

Proprietar

Pitești
08.05.2026 5632

7.850 EUR
Vânzare Directa

Ssangyong

Proprietar

Sector 5
08.05.2026 6004

1.500 RON
Licitație

Volkswagen Passat Variant 1.6 TDI (BlueM...

Proprietar

Zăvoaia
08.05.2026 5478

73.409 EUR
Licitație

Loc de veci zona Metalurgiei

Proprietar

Sector 4
08.05.2026 1548

30.000 EUR
Licitație

Tyrex Imobiliare vinde teren intravilan...

Proprietar

Ciolpani
08.05.2026 475

200.000 EUR
Licitație

Audi A6 50 TDI quattro tiptronic

Proprietar

Mintiu Gherlii
08.05.2026 5239

268.688 EUR
Licitație

Individuala pe parter in Dumbravita

Proprietar

Soveja
08.05.2026 2677

219.999 EUR
Licitație

Casa si teren de vanzare Sovarna jud Meh...

Proprietar

Șovarna
08.05.2026 6375

192.276 RON
Licitație

Spatiu de inchiriat 120mp.birouri/comerc...

Proprietar

Stolniceni-Prăjescu
08.05.2026 2111

4.930 EUR
Licitație

Vanzare teren Balotesti/Autostrada Centu...

Proprietar

Tufești
08.05.2026 2838

960.000 EUR
Licitație

Casa/Vila aerisita și boema, cu 3 camere...

Proprietar

Fierbinți-Târg
08.05.2026 1464

128.000 EUR
Licitație

Teren intravilan DOMNESTI

Proprietar

Roșia Montană
08.05.2026 369

12.500 EUR
Licitație

Volkswagen Passat 2.0 TDI DSG2 BlueMotio...

Proprietar

Târgoviște
08.05.2026 1524

39.934 RON
Licitație

Apartament 6 camere | Parcare si garaj |...

Proprietar

Panticeu
08.05.2026 1230

232.000 EUR
Licitație

Casa 4 camere, zona pitoreasca, Scheii B...

Proprietar

Pietrari
08.05.2026 3800

153.000 EUR
Licitație

Volvo S80 An 2012 , Motor 2.0 Diesel , 1...

Proprietar

Cluj-Napoca
08.05.2026 5709

8.999 EUR
Licitație

Teren la munte in RATE la proprietar, cu...

Proprietar

Ograda
08.05.2026 6351

25 EUR
Licitație

Seat Altea

Proprietar

Chiochiș
08.05.2026 4406

13.755 EUR
Licitație

NOU - Ap 1 camera 41MP-1450 Euro/mp- POI...

Proprietar

Răstoaca
08.05.2026 2377

59.450 EUR
Licitație

Teren Lazu 686 mp cu utilități

Proprietar

Stăncuța
08.05.2026 4440

38.000 EUR
Licitație

Vand Pensiune langa Campina, 7800 mp ter...

Proprietar

Cosminele
08.05.2026 3099

1.217.748 EUR
Licitație

Apartament 2 camere ultracental în bloc...

Proprietar

Rodna
08.05.2026 5186

78.000 EUR
Vânzare Directa

Volkswagen CADDY MAXI

Proprietar

Alba-Iulia
08.05.2026 6289

8.000 EUR
Licitație

Spatiu comercial de închiriat în zona Pa...

Proprietar

Bivolari
08.05.2026 6182

4.683 EUR
Licitație

PROPRIETAR vand Apartament cu 2 camere l...

Proprietar

Voiteg
08.05.2026 1349

310.599 EUR
Licitație

Teren 2000 mp intravilan arabil in Santa...

Proprietar

Ieud
08.05.2026 522

40.000 EUR
Licitație

Baza de echitatie Timis angajam ingrijit...

Proprietar

Giroc
08.05.2026 4658

1 RON
Licitație

Teren 613mp Drajna de Jos / Drumul Roman...

Proprietar

Schitu
08.05.2026 3481

5.515 EUR
Licitație

Apartament 2 camere, Complex Belvedere,...

Proprietar

Popești-Leordeni
08.05.2026 3597

700 EUR
Licitație

ZIUA INTERNAȚIONALĂ A DANSULUI – O CELEB...

Evenimente Constanța

Constanța
08.05.2026 1006

110 RON
Vânzare Directa

De vânzare casă familială în Bixad!

Ingatlanmánia

Bixad
08.05.2026 5398

33.400 EUR
Vânzare Directa

Vand apartament 3 camere Militari Reside...

Proprietar

Chiajna
08.05.2026 2992

85.000 EUR
Vânzare Directa

Dinti colti pentru buldoexcavatoare jcb

SC EUROVAL PIESE SRL

Florești
08.05.2026 3645

100 RON
Vânzare Directa

Verticalizator activ pentru copii Rehate...

OrtoMag Online

Ramnicu Valcea
08.05.2026 5623

2.790 RON
Licitație

Teren 1,028mp Buzau / Strada Str Girlasi

Proprietar

Petrăchioaia
08.05.2026 6387

150.000 EUR
Licitație

Mercedes-Benz GLE 250 d 4MATIC

Proprietar

Dulcești
08.05.2026 3747

204.354 EUR
Vânzare Directa

Vând teren intravilan Lac Snagov/ Bucure...

Proprietar

Snagov
08.05.2026 554

150 EUR

Promo